W piątek 11 października we Wrocławiu zagra niezawodny duet BonSoul. To wydarzenie, którego nie można przegapić. Zwłaszcza, jeśli – podobnie jak ja – jest się wielkim fanem twórczości Damiana i Piotra.

O wyższości tandemu BonSoul nad resztą orbitujących wokół polskiego rapu duetów MC/producent już tu się rozwodziłem. Podobnie znana jest moja słabość do Bonsona – da mnie bezdyskusyjnie rapera nr 1 w kraju , który notorycznie dominuje coroczne podsumowania na niniejszym blogu (zresztą, sprawdź sobie: 2017 tu, a 2018 tu).

Nic więc dziwnego, że gdy tylko usłyszałem o koncercie BonSoula we Wrocławiu, bez chwili namysłu postanowiłem: muszę tam być! Zwłaszcza, że poprzedni gig Bonsona w 71, na którym byłem, zaowocował jakże przyjemnym wywiadem ze szczecińskim MC. Nie wspominając już o tym, że Damian i Piotr przyjeżdżają tu z nowym materiałem, który – mówiąc krótko i dosadnie – pozamiatał konkurencję. „ReStart” to album piękny, album kompletny, album dopracowany w każdym calu. Jednym słowem (a w zasadzie dwoma): to opus magnum tego duetu.

Szykuje się więc znakomity koncert, a jak czytamy na facebookowym wydarzeniu, zespół zaprezentuje premierowe utwory, ale nie zabraknie również najlepszych tracków z solowej dyskografii artystów. Osobiście czekam mocno na numery z „Postanawia umrzeć”, nie obrażę się, jeśli wpadnie też coś z repertuaru Almost Famous. Widzimy się pod sceną!

Najważniejsze info

Co: BonSoul we Wrocławiu!

Gdzie: D.K. Luksus – ul. Wita Stwosza 16

Kiedy: 11.10.2019 r. godz. 20-23

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *